Hakkımızda

a.r.t.c MİMARLIK olarak müşteri memnuniyeti amacı ile yaklaşık 27 yıldır sınırsız tasarımlarımızla birçok projeye imza attık.

Hakkımızda

Her türlü konut ve ticari mekan uygulamaları için yüzey ve dekorasyon malzemesi olarak geliştirilmiş, doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimi olan, tasarım esnekliği, işlevselliği ve dayanıklılığı ile günümüzde hemen her türlü mekanda tercih edilen orijinal masif yüzey malzemesi Corian®’ın Türkiye distrübitörlüğünü yapan firmamız a.r.t.c. Mimarlık her türlü şekli alabilen serbest formlu tasarımlar, lavabolar, küvet ve duş tekneleri, tuvalet bölücüleri, yekpare banyo ve raf çözümleri, her tarzda mutfak tasarımları, ahşap uygulamaları, ev,ofis, otel, restaurant, hastane dekorasyonları ile yaşam kalitesini yükseltecek, mekanınıza değer katacak , yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak, hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak uygulamalar ile kaliteyi ön planda tutarak hizmet etmeyi benimseyen firmamız 27 yılı aşkın süredir çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir.

Our Office

27 Yıllık Tecrübe

Üstün kalite anlayışımız ve 27 yıllık tecrübemiz işimizin en büyük zenginliği.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik ilkesine uygun çevreye ve insana zarar vermeden üretiyoruz.

İnovatif

Kalite anlayışımızı inovatif yaklaşımımızla beraber harmanlıyoruz. 27 yıldır yeni trendler ve fonksiyonel tasarımlar çıkarıyoruz.

İşinde Uzman

Yetenekli ve tecrübeli kadromuzla her türlü tasarımsal ve mimarlık içeren problemlerinize yeni çözümler üretiyoruz.

Özgünlük

Tüm tasarım fikirlerinize, projelerinize ve mekanınıza uyum sağlayarak özgün tasarım tercihleri sunuyoruz.

Corian®

Alanındaki en iyi markalarla çalışarak en iyi işleri üretiyoruz.

ÜSTE